Що чекає українців в Хорватії?

Робота, житло, зарплати, ціни, мова, люди

Детальна інструкція для працівників з України
Залиште ваш номер і ми зателефонуємо!
Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання :)
Або телефонуйте за номером:
+380636538467
Слава Україні! Мене звати Сніжана, я менеджер компанії Getworker. Наша компанія займається офіційним працевлаштуванням українців в Хорватії вже більше 4-х років. В минулій статті, я детально розповіла, як ви можете виїхати в Хорватію з України та яку підтримку ви отримаєте від організації Червоний Хрест (безкоштовне житло, харчування, навчання для дітей, фінансова та медична допомога).

Тут я надаю інформацію для українців, які шукають стабільну роботу, але зациклились лише на Польщі або Німеччині, коли по сусідству є прекрасна Хорватія :)

Тому, якщо ви роздумуєте, в яку країну податися на роботу, я розповім, чому приїхати в Хорватію і згодом перевести сюди свою сім'ю буде найкращим вашим рішенням▼

Snizhana Koverha
Тут можете дізнатися:

Що пропонує Хорватія для українців?

Чому так мало людей їде в Хорватію?
Для багатьох Хорватія здається якоюсь невідомою, далекою заморською країною, де є лише море та пальми. Насправді це європейська країна, з розвинутою підприємницькою діяльністю, великою кількістю виробництв та будівництв по всій території.

Країна межує з Італією, Австрією, Угорщиною, але при цьому населення має слов'янське коріння, і частково наш менталітет.
Але так, море і пальми там також є :)

Як швидко, офіційно і безкоштовно працевлаштуватися на роботу в Хорватії?

зарплата в Хорватії><meta itemprop=
Через невелику кількість біженців в Хорватії, тут вистачить на всіх забезпечення, яке надає Хорватія, і тим більше роботи.

В теперішніх умовах, хорватський уряд максимально спростив процедуру працевлаштування для українців, які виїхати за межі України з початку 2022 року. До війни, ця процедура займала більше місяця часу, а виготовлення всіх документів обходилось близько 100 євро.

Сьогодні працевлаштування є повністю безкоштовним і займає менше одного тижня.
Для українців, які виїхали за кордон до 2022 року, це процедура займатиме трошки довше: 2-3 тижні.
Якщо ви працевлаштовуєтесь через нашу агенцію, вам не потрібно перейматися - ми самостійно звертаємось в поліцію і отримуємо для вас всі дозвільні документи.

Вакансії в Хорватії для українців

Хорватія - це не тільки море і готелі, але готелі також потрібно будувати :) В основному пропонуємо вакансії для спеціалістів на будівництвах та виробництвах по всій Хорватії.
Завжди потрібні: Бетонярі, опалубники, арматурники, мулярі, сантехніки, електрики, слюсарі, монтери вентиляції, опалення, майстри на внутрішні роботи та багато інших. Також є вакансії, які не потребують досвіду роботи.
Навіть, якщо ви не побачите вакансії, яка відповідає вашій спеціальності - залиште заявку, вкажіть вашу спеціальність і ми постараємось знайти для вас роботу, оскільки в Хорватії її багато.

Зарплати в Хорватії для українців

Зарплати в Хорватії на будівництві в середньому 1200-1500 євро в місяця, а для працівників без досвіду роботи від 1000 євро\міс.

На кожній вакансії йде погодинна оплата і роботодавці завжди дають можливість працювати понаднормово. Тобто, ніхто вас не обмежує в тому, щоб більше заробляти. Що важливо, чим краще ви виконуєте свою роботу, тим більша є можливість отримати підвищення погодинної ставки.
Так, можливо ці зарплати не такі високі, як можна зустріти в Німеччині або Англії, але перевага Хорватії в тому, що вся робота є офіційною і довгостроковою. Тобто, будь-які непередбачувані ситуації виключені, а зарплатна офіційно виплачується вам щомісяця на банківську карту.
Getworker співпрацює з найбільшими хорватськими будівельними компаніями, які мають свої об'єкти по всій Хорватії Якщо будівництво одного об'єкту завершується, ви переходите на наступний об'єкт компанії. Якщо вам з будь-яких причин не підійшла компанія або команда з якою ви працюєте, ми переведемо вас на інший об'єкт або взагалі можемо підшукати для вас іншу роботу.
зарплата в Хорватії><meta itemprop=
Getworker співпрацює з найбільшими хорватськими будівельними компаніями, які мають свої об'єкти по всій Хорватії Якщо будівництво одного об'єкту завершується, ви переходите на наступний об'єкт компанії. Якщо вам з будь-яких причин не підійшла компанія або команда з якою ви працюєте, ми переведемо вас на інший об'єкт або взагалі можемо підшукати для вас іншу роботу.
Якщо цікавить робота в Хорватії, - залиште заявку і наш менеджер з вами зв'яжеться :)

Умови проживання в Хорватії для українців

Кожного працівника Getworker безкоштовно забезпечує житлом разом з оплатою комунальних послуг та надає обіди в робочі дні. Тобто у вас практично немає жодних додаткових витрат, і все, що ви заробляєте - можете відкласти або надіслати вашій сім'ї. Про ціни в Хорватії розкажу згодом.

Житло, яке ми надаємо завжди облаштоване всім необхідним для комфортного проживання. В кімнатах проживають по 2-є, максимум 4-ро людей. Всі працівники залишаються задоволеними своїм житлом.

Нижче показуємо реальне житло, в якому проживають наші працівники в Хорватії.

Ціни на житло та харчі в Хорватії

Тепер давайте поговоримо про ціни в Хорватії.
Якщо ви вирішите самостійно орендувати житло і проживати зі своєю сім'єю, то середня ціна житла в Загребі приблизно 500 €/міс. Можна постаратися знайти за 450 €, але все залежить від району і будинку. На околицях міста в середньому 350 €. В сусідніх селах можна винаймати житло за 300 €. Біля моря найдешевше житло коштуватиме від 700€.

Щодо харчування та цін на продукти, можете дізнатися в нашій статті або послухайте, що каже наш працівник Валентин:

Валентин, монолітник
- Мене звати Валентин, я з Дніпра. Я зараз знаходжусь у Загребі, Хорватія. Працюю на компанії Getworker.

- Як ціни в магазинах?
- Ціни по зарплатні нормальні, але якщо порівнювати з Польщею, то вищі. Але якщо з Україною порівнювати, то перевести куну (хорватська валюта) на нашу гривню, то ціна така сама. Що сири, ковбаси, м'ясо - ціна така сама. Лише з сигаретами проблема, бо дуже дорогі. Можна кидати палити :) А так ціни по їхній зарплатні - дуже добрі ціни

Хорватська мова

Хорватська мова нічим не схожа на заплутану угорську, - вона, дуже близька до української. Для українців, хорватську зрозуміти та вивчити дуже легко. Щоб порозумітися з хорватом, вам достатньо повільно та чітко говорити українською, і вас зрозуміють. Єдина відмінність, що пишуть вони латиницею, а не кирилицею.
Наприклад: "Добрий день" хорватською - "Dobar dan" (добар дан), а "Що це значить?" - "Sto to znаci?"
Також, кожному працівнику ми надаємо курси хорватської мови. Тому, порозумітися з хорватами для вас та вашої сім'ї не буде жодних проблем. Можете самі переконатися, що хорватська звучить доволі легко та зрозуміло:

Що потрібно для працевлаштування в Хорватії українцям

Спочатку вам необхідно зв'язатися з менеджером Getworker. Просто залишіть заявку і ми вам зателефонуємо. Разом з нами ви підберете вакансію та складете анкету з вашими даними. Після цього вас чекає невелика онлайн-співбесіда. Протягом 1-2х днів вас погоджують на вакансію і можете виїжджати. Щодо дороги в Хорватію, вам все розкажуть та допоможуть з організацією доїзду наші менеджери.

Що потрібно для виїзду та працевлаштування в Хорватії

Залишити заявку
Прогортайте в низ сторінки, залиште заявку і обов'язково вкажіть ваш номер телефону.
Вийти на зв'язок з нашим менеджером
Після того, як ви залиши заявку, з вами зв'яжеться наш менеджер - зателефонує напряму або через Viber.
Заповнити анкету
Потрібно заповнити невелику анкету з вашими даними про досвід роботи, яку вам надішле наш менеджер.
Приїхати в Хорватію та почати працювати
Ми доставимо вас в Хорватію і вже протягом одного тижня після прибуття, ви почнете працювати та заробляти.
Як тільки приїжджаєте в Хорватію, ми поселяємо вас на наше житло і одразу подаємо заяву про виготовлення для вас так званої Зеленої Карти. Ця карта є тимчасовим хорватським громадянством і дає можливість офіційно працевлаштуватись на роботу. Протягом тижня ви отримаєте цю карту і одразу приступаєте до роботи.

Окрім цього, ви проходите медогляд для отримання медичного страхування та вам виготовляють банківську карту, на яку буде нараховуватись ваша зарплата. Тут немає жодних 'зарплат в конвертах', все офіційно.

Висновки

зарплата в Хорватії><meta itemprop=
Надіюся, що мені вдалось змінити ваше уявлення про Хорватію і ви приймете рішення почати працювати саме тут, доки не завершиться війна в Україні. А якщо захочете, можете лишатися на довше ;)

З початку війни, наша компанія Getworker бере активну участь в допомозі ЗСУ та постраждалим від війни українцям. Тому працюючи з нами, ви підтримуєте нашу справу і допомагаєте Україні перемогти цю війну.

Запрошую вас жити та працювати в Хорватії. Тут про вас потурбуються!

Робота в Хорватії

Залишай заявку, й протягом одного дня ми сконтактуємо вас для детальнішої консультації.

Дізнайтесь більше про життя та роботу в Хорватії

Підписуйся на наші соцмережі, щоб бути в курсі гарячих вакансій та останніх новин ▼