вартість послуг
Пакет "Оптимальний" - 150€
Для вакансій: 1 2 3 ....
Залиште ваш номер і ми зателефонуємо!
Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання :)
Або телефонуйте за номером:
+380636538467
В ціну пакету входить:
Квиток на літак
Ми максимально спростили для вас процес добирання до Хорватії. Якщо колись потрібно було як мінімум провести цілу добу в автобусі та у чергах на кордонах, то тепер за дві години - ви уже в Хорватії. Роботодавець оплачує частину вартості квитка, інша частина – покривається з даної суми.

Наш менеджер підбирає найбільш зручний для вас рейс та бронює квиток.
Страхування
Під час перетину кордону у вас обов'язково має бути страховий поліс. Саме тому, ми оформлюємо на кожного клієнта стандартну страховку, яка захистить від несподіваних медичних витрат.
Тест на Covid-19
На цю мить, в Хорватію вас не пропустять без негативного тесту на Ковід, який дійсний протягом 48 годин та перекладений англійською мовою. Якщо виготовляти такий тест самостійно, його ціна сягає до 2000 гривень.

Наша компанія має укладений договір, який дозволяє значно знизити цю ціну. Ми організовуємо для вас виготовлення тесту без жодних черг у будь-якому місті України.
Довідка про несудимість
Ця довідка є дуже важливою, оскільки її потребує кожний роботодавець. Процес отримання довідки є доволі клопітким і мало які компанії з працевлаштування пропонують допомогу у її виготовленні. При заповненні всіх заяв та підготовці документів дуже легко помилитись, і в такому разі оформлення затягується на невизначений термін.

Щоб уникнути будь-яких затримок - весь процес оформлення ми беремо на себе!
Переклад документів
Звісно, що ваші документи повинні бути перекладені мовою країни, куди ви працевлаштовуєтесь. У нашій команді є перекладачі, які забезпечують професійний переклад усіх дозвільних документів для вашого офіційного працевлаштування.
Відеоуроки
Для легшої адаптації в Хорватії ми забезпечуємо вас відеоуроками хорватської мови. З їх допомогою ви зможете освоїти мову на початковому рівні, це допоможе вам порозумітися як на робочому місці, так і в буденних справах.
Розмовники
Оплативши пакет "Оптимальний" у вас відкривається доступ до двох розмовників. Один з них - загальний, для буденного спілкування, а інший - розроблений нашими перекладачами спеціально під вашу професію. Ви зможете завантажити розмовники на ваш смартфон, або видрукувати, щоб завжди мати їх під рукою.
5 уроків з викладачем
Знання мови дозволяє підвищити заробітну плату.
З пакетом Оптимальний вам надається 5 особистих онлайн уроків з нашими викладачами. Вони легко та доступно пояснять основи лексики й граматики, а також максимально наповнять ваш словниковий запас.

Закінчивши даний курс ви зможете без перешкод спілкуватися з хорватськими колегами та значно підвищити вашу зарплатню
Пам'ятайте, коли ви бачите безкоштовні вакансії - це означає, що оформленням й перекладом усіх документів, виготовленням тесту на Ковід, доїздом до місця праці та вивченням мови ви займаєтесь самостійно.
Коли ви оплачуєте наші послуги - ви економите час та гроші.

Звернувшись до інших компаній та підсумувавши всі витрати, ви переконаєтесь в лояльності наших цін ;)
Робота в Хорватії
Залишай заявку, й протягом одного дня ми сконтактуємо Тебе для детальнішої консультації.

Дізнайтесь більше про життя та роботу в Хорватії

Підписуйтесь на наші соцмережі, щоб дізнатись ще більше про життя в Хорватії та бути в курсі гарячих вакансій